Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Agenda seizoen 2017-2018

December 2017

Datum
Zaterdag 16 december
Zaterdag 16 december
Zondag 17 december
Zondag 17 december

Activiteit
9e Internationaal Topjudotoernooi
Winterstage aikido
9e Topjudotoernooi (meetmoment -18)
Techniek- en katatraining

Plaats
Hoofddorp
Alkmaar
Hoofddorp
Amsterdam

Januari 2018

Datum
Zaterdag 06 januari
Zondag 07 januari
Zondag 07 januari
Donderdag 11 januari
Zaterdag 13 januari
Zondag 14 januari
Zondag 14 januari
Donderdag 18 januari
Zaterdag 20 januari
Zaterdag 20 januari
Zondag 21 januari
Zondag 21 januari
Zondag 21 januari
Donderdag 25 januari
Zaterdag 27 januari
Zondag 28 januari
Zondag 28 januari
Maandag 29 januari

Activiteit
5e ronde regiocompetitie
Nieuwjaarstoernooi
Katawedstrijdtraining en katame no kata
Training judoleerkrachten

Espoir (meetmoment -18)
Dantraining judo
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
CIOS Teamtoernooi
4e ronde WFJC
Wit/gele bandentoernooi
6e NH judo katakampioenschap
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Danexamens jiu-jitsu
Randori toernooi
Applicatiecursus
Bestuursvergadering / WGWOJJ

Plaats
Diverse locaties
Den Helder
Alkmaar
Haarlem
Eindhoven
Broek op Langedijk
Amsterdam
Haarlem
Haarlem
Diverse locaties
Alkmaar
Alkmaar
Amsterdam
Haarlem
Beverwijk
Beverwijk
Beverwijk
Beverwijk

Februari 2018

Datum
Donderdag 01 februari
Zaterdag 03 februari
Zaterdag 03 februari
Zaterdag 03 februari
Zondag 04 februari
Zondag 04 februari
Zondag 04 februari
Donderdag 08 februari
Zaterdag 10 februari
Zondag 11 februari
Zondag 11 februari
Donderdag 15 februari
Zaterdag 17 februari
Zaterdag 17 februari
Zaterdag 17 februari
Zondag 18 februari
Zondag 18 februari
Zondag 25 februari
Zondag 25 februari

Activiteit
Training judoleerkrachten
6e ronde regiocompetitie
Stage aikdo
Nederlandse Kampioenschappen -21
Meidentoernooi
Ne
derlandse Kampioenschappen kata
Dantraining judo
Training judoleerkrachten
5e ronde WFJC
Afdelings ontwikkelingstoernooi
Kata wedstrijdtraining en kime no kata
Training judoleerkrachten
DK Teams pupillen A en B
Danexamens judo
Nederlandse Kampioenschappen jiu-jitsu
Districtskampioenschappen -18
Cursus scheidsrechter niveau 2
Techniek- en katatraining
4e ronde WFJJC

Plaats
Haarlem
Diverse locaties
Haarlem
Nijmegen
Zaandam
Beverwijk
Broek op Langedijk
Haarlem
Diverse locaties
Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Alkmaar
Haarlem
Beverwijk
Beverwijk
Almere
Beverwijk
n.t.b.
Amsterdam
Diverse locaties

Maart 2018

Datum
Zaterdag 03 maart
Zaterdag 03 maart
Zondag 04 maart
Zondag 04 maart
Maandag 05 maart
Donderdag 08 maart
Zaterdag 10 maart
Zondag 11 maart
Zondag 11 maart
Zondag 11 maart
Maandag 12 maart
Donderdag 15 maart
Zondag 18 maart
Zondag 18 maart
Zondag 18 maart
Zondag 18 maart
Donderdag 22 maart
Zondag 25 maart
Zondag 25 maart
Maandag 26 maart
Donderdag 29 maart
Zaterdag 31 maart
Zaterdag 31 maart

Activiteit
7e ronde regiocompetitie
Nederlandse Kampioenschappen -21
Afdelingskampioenschappen pupillen A
Cursus scheidsrechter niveau 2
Bestuurvergadering / afdelingsleiders
Training judoleerkrachten
Nederlandse Kampioenschappen -18
6e Girls Only
District kampioenschappen pupillen A
Techniek- en katatraining
District Algemene Ledenvergadering
Training judoleerkrachten
District Kampioenschappen -15
Wim van Gelderen judotoernooi
Katawedstrijdtraining en nage no kata
Toernooi Fuyiama / HC Fritz
Training judoleerkrachten
Slotronde WFJJC & WFJC
Techniek- en katatraining
Bestuursvergadering / DAC
Training judoleerkrachten
Individueel seniorentoernooi
Nationale Budodag

Plaats
Diverse locaties
Almere
Nieuw-Vennep, Zaandam, A. Paulowna
n.t.b.
Beverwijk
Haarlem
Tilburg
Alkmaar
Beverwijk
Amsterdam
Beverwijk
Haarlem
Beverwijk
Midden Beemster
Alkmaar
Diemen
Haarlem
Beverwijk
Amsterdam
Beverwijk
Haarlem
Tuitjehorn
Papendal

April 2018

Datum
Donderdag 05 april
Zaterdag 07 april
Zaterdag 07 april
Zondag 08 april
Zondag 08 april
Zondag 08 april
Donderdag 12 april
Zaterdag 14 april
Zondag 15 april
Zondag 15 april
Zondag 15 april
Donderdag 19 april
Zondag 22 april
Zondag 22 april
Zondag 22 april
Zondag 22 april
Donderdag 26 april
Zaterdag 28 april

Activiteit
Training judoleerkrachten
Nederlandse Kampioenschappen -15
8e ronde regiocompetitie
Licentietraining examinatoren judo
8e Proper ontwikkelingstoernooi
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Open European Special Needs toernooi
Afdelings ontwikkelingstoernooi
Ben van der Eng memorial toernooi
Dantraining jiu-jitsu
Training judoleerkrachten
Tony Wagenaar toernooi
Open NH jiu-jitsu
Licentietraining kata judges
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
42e Bloembollentoernooi

Plaats
Diverse locaties
Leek
Diverse locaties
Broek op Langedijk
Wognum
Amsterdam
Haarlem
Beverwijk
Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Beverwijk
Alkmaar
Haarlem
Zaandam
Beverwijk
Alkmaar
Amsterdam
Haarlem
Anna Paulowna

Mei 2018

Datum
Zondag 06 mei
Zondag 06 mei
Zondag 06 mei
Zondag 06 mei
Maandag 07 mei
Zaterdag 12 mei
Zaterdag 12 mei
Zondag 13 mei
Zondag 13 mei
Donderdag 17 mei
Zaterdag 19 mei
Donderdag 24 mei 
Zaterdag 26 mei
Zaterdag 26 mei
Zaterdag 26 mei
Zondag 27 mei
Zondag 27 mei
Zondag 27 mei
Maandag 28 mei
Donderdag 31 mei

Activiteit
Vuurtorentoernooi
Dantraining judo
Techniek- en katatraining
Dantraining jiu-jitsu
Bestuursvergadering / DTC
Judo Event
Stage aikdo
Judo Event
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Dutch Masters Open
Training judoleerkrachten
10e Polders A-judotoernooi
Danexamens judo
Omring judotoernooi
DK teams -12 en -15
Omring judotoernooi
Kata wedstrijdtraining en kime no kata
Bestuursvergadering
Laatste training judoleerkrachten

Plaats
Den Helder
Broek op Langedijk
Amsterdam
Alkmaar
Beverwijk
Amsterdam
Haarlem
Amsterdam
Amsterdam
Haarlem
Delft
Haarlem
Anna Paulowna
De Goorn
De Goorn
De Goorn
De Goorn
Alkmaar
Beverwijk
Haarlem

Juni 2018

Datum
Zaterdag 02 juni
Zondag 03 juni
Zaterdag 09 juni
Zaterdag 09 juni
Zondag 10 juni
Zaterdag 16 juni
Zaterdag 16 juni
Zondag 17 juni
Zondag 17 juni
Zondag 17 juni
Zaterdag 23 juni
Maandag 25 juni

Activiteit
Slotronde regiocompetitie
Open Beverwijkse judotoernooi
Hogere danexamens judo
Danexamens jiu-jitsu
Dames/meisjes toernooi
NK judo clubteams
Finaleronde jeugdteamcompetitie

Oranje bandentoernooi
Ontwikkelingstoernooi voor teams
Training goshin jutsu en koshiki no kata
2e Tom van der Kolk judotoernooi
Bestuursvergadering

Plaats
Anna Paulowna
Beverwijk
Wijk bij Duurstede
Beverwijk
Purmerend
Nijmegen
Nijmegen

Heiloo
Anna Paulowna
Alkmaar
Alkmaar
Beverwijk

Alle goedgekeurde evenementen staan vermeld in bovenstaande agenda en vinden plaats in het district Noord-Holland. De cursief weergegeven evenementen vinden niet plaats in Noord-Holland, maar zijn wel de moeite waard om te vermelden voor ons district. Het gaat hierbij om Nederlandse Kampioenschappen, meetmomenten, hogere danexamens etc.