Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Uitslagen DK -15

Jongens -34 kg

1e: Olivier Naert (Judo Yushi)
2e: Sam Reneman (Judo Yushi)
3e: Wessel de Graaf (Top Judo A'dam)
3e: Pepijn Beentjes (Toradoshi)

Jongens -38 kg

1e: Luca Needham (Judo Yushi)
2e: Nico Staal (Top Judo Amsterdam)
3e: Samir van Stade (Kenamju)
3e: Stan Pouw (Kenamju) 

Jongens -42 kg

1e: Dion Blanck (Judo Yushi)
2e: Max Stikkelorum (Cees Veen)
3e: Jamie Pitstra (Dun Hong)
3e: Jason Wong (Koka)

Jongens -46 kg

1e: Aymen El Moubarik (Tom v/d Kolk)
2e: Romec Schneider (Ben Rietdijk)
3e: Kars Kroon (Dojo 't Loo)
3e: Xander Goudsblom (EBI-Sport)

Jongens -50 kg

1e: Mats Koolmoes (Kenamju)
2e: Björn v/d Geest (Kenamju)
3e: Jona Visser (Top Judo Amsterdam)
3e: Tie
mo Karssen (Karel Gietelink)

Jongens -55 kg

1e: Gabriel Melendez (Top Judo A'dam)
2e: Tim Treur (Salomons)
3e: Mats Kroon (Dojo 't Loo)
3e: Donny Posma (Kenamju)

Jongens -60 kg

1e: Rik Peters (Randers Budosporten)
2e: Dennis Peereboom (Randers Budo)
3e: Tim George (Kenamju)
3e: Ward v/d Linde (Kenamju)
 

Jongens -66 kg

1e: Friso Schotanus (Randers Budo)
2e: Raney van Deelen (Nijhoff)

Jongens +66kg

1e: Daan van den Heuvel (Ben Rietdijk)
2e: Ayoub El Gourari (Kenamju)

Meisjes -32 kg

1e: Maria Medema (Judo Yushi)
2e: Arwen Ruysendaal (Top Judo A'dam)
3e: Glenn Warners (Kenamju)

Meisjes -36 kg

1e: Naomi Schilp (Salomons)
2e: Sya Coolegem (Dojo 't Loo)
3e: Estrella Otte (Judo Yushi)
3e: Linda Verhaart (Kodokan)

Meisjes -40 kg

1e: Jeska de Groot (Kenamju)
2e: Joy Rotgans (Ben Rietdijk)
3e: Yalissa Sintiago (Toradoshi)
3e: Mirthe Mollink (Top Judo Amsterdam)

Meisjes -44 kg

1e: Esmee Kroon (Randers Budosporten)
2e: Linda Agterberg (Tom v/d Kolk)
3e: Esmiralda Marijnissen (Salomons)
3e: Saloua Benaali (Top Judo Amsterdam)

Meisjes -48 kg

1e: Blanka Uijtendaal (Ben Rietdijk)
2e: Ezra v/d Kriekre (Kenamju)
3e: Yara de Lang (Salomons)
3e: Aloha Verdonk (Top Judo Amsterdam)

Meisjes -52 kg

1e: Elena v/d Brink (Ben Rietdijk)
2e: Mika Leysner (Top Judo Amsterdam)
3e: Dilara Ghobrial (Toradoshi)
3e: Milla Agaart (Randers Budosporten)
 

Meisjes -57 kg

1e: Giolina Kolff (Top Judo Amsterdam)
2e: Annick Baas (Tom v/d Kolk)
3e: Karlijn Broet (Ben Rietdijk)
3e: Tyrza Remkes (Hikari)

Meisjes -63 kg

1e: Suze Meijer (Aarts Sport Lisse)
2e: Charlotte Bakker (Cees Veen)
3e: Ruthjanny Catalina (Koka)

Meisjes +63 kg

1e: Lois Sparrius (Ben Rietdijk)