Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Uitslagen afdeling ontwikkelingstoernooi april

Afdeling Noord

-21 kg                1e Denvey v/d Linden            JS Den Helder

                        2e Kian Mc Cann                    Bos Judo

                        3e Chloe Vader                      De Uitkomst


-24 kg               1e Kyle Stendert                    Bakker Sport

                        2e TJ Schippers                       JS Den Helder

                        3e Djaz Hartman                     Randers BS

                        3e Sil Elfring                           Dojo ‚t Loo

                        3e Sebastiaan Haasnoot         Dojo ‚t Loo

                        3e Finn Wit                             Yamaguchi

 

-24 kg               1e Daan v Waggendorf          Dojo ‚t Loo

                        2e Daan Scheerman                JS Cees Veen

                        3e Job Pruiksma                     Randers BS

                        3e Mick Muller                       Bos Judo

                        3e Luka Vlas                          Yamaguchi     

 

-27 kg               1e Kiano Hunting                   JS Den Helder

                        2e Danny v/d Stoop                De Uitkomst

 

-30 kg               1e Melanie Schrickxs             JS Cees Veen

                                                                   

-24 kg                1e Bjorn Menkveld                 De Uitkomst  

                        2e Mika v Brandwijk              Bos Judo                    

                        3e Martijn Vreeling                 Tom v/d Kolk

                        3e Tommy Stoop                    De Uitkomst

                       

-24 kg                1e Xem Koopman                  Yamaguchi

                        2e Tygo Jilderts                      Bos Judo

                        3e Demi Schaap                     Randers BS

                        3e Dylan Reis                         De Uitkomst

                     

-27 kg               1e Thierry Diesnis                  Randers BS    

               2e Pieter Tol                           Bakker Sport  

                        3e Casper Baltus                     De Uitkomst

                        3e Lars Vedder                       Tom v/d Kolk

                        3e Tim Haver                          Bakker Sport

                        3e Karel Kalsbeek                  JS Cees Veen

                       

-27 kg                1e Cas Pruiksma                      Randers BS    

               2e Roan Spitteler                    Bos Judo                    

                        3e Luuk Warnars                    Dun Hong

                        3e Frenky Devriesere             JS Cees Veen

                        3e Jill Stendert                       Bakker Sport

                        3e Joel v Loon                        Yamaguchi

                       

-27 kg               1e Sem v Meurs                     Randers BS

                        2e Don Reijne                         Bakker Sport

                        3e Maris Bolwerk                   JS Cees Veen

                        3e Rowin Huizenga                De Uitkomst

                        3e Danilo Al                           JS Cees Veen

                                              

-30 kg               1e Luuk v Waggendorf          Dojo ‚t Loo

                        2e Quint Roeper                     Randers BS

                        3e Tijmen de Wit                   Bos Judo

                        3e Maud Lakeman                  Frits v/d Werff

                        3e Jessey de Vries                  Yamaguchi

                        3e Mica Groot                        Bakker Sport

                       

-30 kg               1e Jesse Molen                       Dojo t Loo

                        2e Rick Stikkelorum               JS Cees Veen

                        3e Kyan v Franquemont         Tom v/d Kolk

                        3e Thijs Hoedjes                    Yamaguchi

                        3e Sam v/d Veek                    Dojo ‚t Loo

                        3e Liefde Hoogenboom         Bakker Sport  

                       

-30 kg               1e Mick Vastenburg               Bakker Sport

                        2e Roan Krom                         Dojo ‚t Loo

                        3e Sven Dalmeijer                  Dun Hong

                        3e Ysis Beekman                    Yamaguchi

                        3e Sabine Scheerman             JS Cees Veen

 

-34 kg               1e Roano Reinbergen             Tom v/d Kolk

                        2e Bram Grandiek                  Tom v/d Kolk

                        3e Quinten v/d Waal              Bakker Sport

                        3e Michelle Otto                    Dojo ‚t Loo

                        3e Dani Asafiati                     Dun Hong

                        3e Britt Haver                         De Uitkomst

                        3e Dorus v Deutekom            Dun Hong

 

-38 kg               1e Daan Ebbers                      JS Cees Veen

                        2e Bram Doll                          Bakker Sports

 

-27 kg               1e Jaimy Reis                          De Uitkomst

                        2e Benthe Vader                    De Uitkomst

                        3e Bodille Bachet                   De Uitkomst

                                          

-30 kg               1e Wobbe Kruize                   Dojo ‘t Loo

                        2e Bjorn Krom                       Dojo ‘t Loo

                        3e Joran de Jong                     Randers BS

                        3e Linus Kwakman                Bos Judo

                        3e Alina Polcovnicu               Tom v/d Kolk

                        3e Senne Lodewijks               Tom v/d Kolk

 

-30 kg               1e Pablo v Ginkel                   Dojo ‘t Loo

                        2e Lucas Keizer                      Tom v/d Kolk

                        3e Thomas de Hart                 Frits v/d Werff

                        3e Magda Uijtenhaak             Dojo ‘t Loo

                        3e Liv Caster                          Tom v/d Kolk

                       

-34 kg               1e Rosalie v Oogen                Randers BS

                        2e Kick v Loon                      Bakker Sport

                        3e Danny Korver                    JS Den Helder

                        3e Nina Alwart                       Randers BS

                        3e Sylt v/d Valk                     De Uitkomst

                       

-34 kg               1e Suzanna v Oogen              Randers BS

                        2e Frenky v Loon                   Bakker Sport

                        3e Bart v Rooijen                   JS Den Helder

                        3e Mirza Meissen                   JS Cees Veen

                        3e Emma v Vuren                  Tom v/d Kolk

           

-34 kg               1e Helena v Oogen                Randers BS

                        2e Joran Polhuis                     Tom v/d Kolk

                        3e RJ de Groot                       Bos Judo

                        3e Justin v/d Roovaart           JS Cees Veen

                        3e Sem Schaap                       Randers BS

                                               

-38 kg               1e Friso Zigterman                 Randers BS

                        2e Neal Bakker                       Bos Judo

                        3e Hugo Schuijt                      Randers BS

                        3e Elise de Jong                     Bos Judo

                        3e Denise Otto                       Dojo ‚t Loo

                        3e Stephanie Huibers             Randers BS

                        3e Sara v Wigcheren              Tom v/d Kolk

 

-42 kg               1e Max Dekker                       Randers BS

                        2e Emma Bronneberg            Frits v/d Werff

                        3e Troy Schooneman             Bos Judo

                        3e Max Scholten                    Bakker Sport

                        3e Tessa Weel                        Randers BS

 

-42 kg               1e Amber Koster                    JS Cees Veen

                        2e Julian Meester                   Bos Judo

                        3e Sven Helfensteijn              Bos Judo

                        3e Stijn Roording                   Randers BS