Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Uitslagen afdeling ontwikkelingstoernooi december

Afdeling Noord

-21 kg             1e Chloe Vader                       De Uitkomst

                        2e Simone Henselmans           Yamaguchi

                        3e Yara de Boer                     Dun Hong

                                                                      

-24 kg             1e TJ Schippers                      Dun Hong

                        2e Jamie v Meurs                    Randers BS

                        3e Djavano Maduro                BakkerSport

                        3e Levi Mettau                       BakkerSport

                        3e Thomas Stroet                   JS Appels

                       

-27 kg             1e Duke Visser                       BakkerSport

                        2e Joris Roelofsen                  Bos Judo

                        3e Puck Visser                        BakkerSport

                        3e Roos Ebbers                       JS Cees Veen

                        3e Jayna-Lynn v Waard         JS Cees Veen

 

-30 kg             1e Timo Oud                          Bos Judo

 

-34 kg             1e Danny v/d Stoop                De Uitkomst

                       

                                                Groep 2

                                               

-24 kg             1e Kyle Stendert                     BakkerSport   

                        2e Joris Minderhoud               Bos Judo                    

                        3e Finn Wit                              Yamaguchi     

                        3e Hugo Brems                       JS Appels

                        3e Twan de Boer                    Randers BS

                        3e Lynn v Tongerlo                De Uitkomst

                       

-24 kg             1e Aniek Kruider                    Bos Judo        

            2e Cian MC Cann                  Bos Judo        

                        3e Thomas Boot                      Randers BS

                        3e Jasper den Hartog              JS Appels

                        3e Dylan Reis                         De Uitkomst

                       

-24 kg             1e Nino Jak                             EBI Sports     

            2e Mika Mikkers                    Bos Judo                               

                        3e Jamy v Hurk                      Bos Judo

                        3e Mart Braak                         JS Appels

                        3e Jort Molenaar                     Randers BS

                       

-27 kg             1e Kevin Keizer                     JS Cees Veen

                        2e Tim Haver                          BakkerSport

                        3e Sem Sikking                      EBI Sports     

                        3e Tommy v/d Stoop             De Uitkomst

                        3e Lina Hani                          Budocentrum

                                              

-27 kg             1e Daan v Waggendorf          Dojo ‚t Loo

                        2e Duke Sijs                           Bakker Sports

                        3e Mick Muller                       Bos Judo

                        3e Timo Venekamp                Yamaguchi

                        3e Nikki Trouselot                 EBI Sports

                       

-27 kg             1e Kami Dekker                     Dojo ‚t Loo

                        2e Laura Slot                          Hajime

                        3e Pien Witjes                         Bos Judo

                        3e Ghassan Elmasri                EBI Sports

                        3e Yannick v Gelder              BakkerSport

 

-27 kg             1e Rayer v Duin                     EBI Sports

                        2e Frenky Devriesere             JS Cees Veen

                        3e Bjorn Menkveld                De Uitkomst

                        3e Tygo Jilderts                      Bos Judo

                        3e Desley de Wolf                  BakkerSport

 

-27 kg             1e Kyan Kieft                         Frits v/d Werff

                        2e Sebastiaan Haasnoot         Dojo ‚t Loo

                        3e Sil Elfring                          Dojo ‚t Loo

                        3e Nora v Kooten                   BakkerSport

                        3e Lisa v Benten                    De Uitkomst

                       

-30 kg             1e Kyano Hunting                  Dun Hong

                        2e Sjoerd Beerepoot               Bos Judo

                        3e Krijn Stam                         Bakker Sports

                        3e Marit Schaft                      JS Cees Veen

                        3e Milan Doets                       Bos Judo

                        3e Kenji Flens                        JS Cees Veen

 

 

-30 kg             1e Jorne Reitsma                    Dojo ‚t Loo

                        2e Mika v Brandwijk             Bos Judo

                        3e Maris Bolwerk                   JS Cees Veen

                        3e Rosalie Ruitenberg            BakkerSport

                        3e Esmee Vendrig                  Randers BS

                        3e Tim Jonkl                          JS Cees Veen

                       

 

-34 kg             1e Mica Groot                         BakkerSport

                        2e Robin v Diepen                 Bos Judo

                        3e Mark Lof                           JS Cees Veen

                        3e Bastiaan Basjes                  Frits v/d Werff

                        3e Noufel Waijboer                Randers BS

 

-34 kg             1e Augustin de Broeder         Hajime

                        2e Jurre Roording                  Randers BS

                        3e Sander Bos                        Dojo ‚t Loo

                        3e Niels v Tartwijk                 BakkerSport

 

-34 kg             1e Xander Tensen                   JS Appels

                        2e Jessy de Vries                    Yamaguchi

                        3e Wout Herlaar                     BakkerSport

 

-38 kg             1e Britt Haver                        De Uitkomst

                        2e Lana Uidam                       JS Cees Veen

                        3e Tygo Rentinck                   Yamaguchi

                        3e Femke Oud                        Bos Judo

 

-42 kg             1e Kayrone Sas                      JS Appels

                        2e Bram Doll                          BakkerSport

 

 

                                               Groep 1

 

-27 kg             1e Jort Kruider                       Bos Judo

                        2e Jarno v Leeuwen               Hensbroek

                        3e Miqel Jak                           EBI Sports

                        3e Joyce Pepping                   Dojo ‘t Loo

                        3e Nadeem El Aslouni           JS Cees Veen

                       

-30 kg             1e Thierry Diesnis                  Randers BS

                        2e Nikki Groot                       Bos Judo

                        3e Sam v/d Veek                    Dojo ‘t Loo

                        3e Bodille Bachet                   De Uitkomst

                        3e Quinty Held                       Bos Judo

                        3e Stef Dekker                       Dun Hong

 

 

 

 

-30 kg             1e Mitchel Reis                      De Uitkomst

                        2e Sem v Meurs                      Randers BS

                        3e Don Reijne                         BakkerSport

                        3e Simon Verbeek                  Dojo ‘t Loo

                        3e Rowin Huizenga                De Uitkomst

                        3e Roan Spitteler                    Bos Judo

                       

-34 kg             1e Tristan Dekker                  Dun Hong

                        2e Pieter Tol                           BakkerSport

                        3e Thijs Hoedjes                    Yamaguchi

                        3e Liefde Hoogenboom         BakkerSport

                        3e Kamiel de Koning             JS Cees Veen

                        3e Daan Kamping                  Dojo ‘t Loo

                       

-34 kg             1e Joran Polhuis                     Beentjes JS

                        2e Wobbe Kruize                   Dojo ‘t Loo

                        3e Jasper Koster                     Beentjes JS

                        3e Mick Vastenburg               BakkerSport

                        3e Denys Bremmers               EBI Sports

                        3e Philippe Bouman               JS Cees Veen

           

-34 kg             1e Rosalie v Ooggen              Randers BS

                        2e Quinten v d Waal              BakkerSport

                        3e Sydney de Boer                 Beentjes JS

                        3e Jesse Molen                       Dojo ‘t Loo

                        3e Eline Slot                           Hajime

                        3e Sylt v/d Valk                     De Uitkomst

 

                       

-38 kg             1e Victor Hogeveen               Dojo ‚t Loo

                        2e Oscar Slot                          Hajime

                        3e Abel v Weel                       Frits v/d Werff

                        3e Thijs Koster                       JS Cees Veen

                        3e Pieter Moerkerk                 EBI Sports

 

 

-38 kg             1e Celine Kleijmeer                Dojo ‚t Loo

                        2e Ayah Azzouz                     Randers BS

                        3e Jasmijn Hoedjes                Yamaguchi

                        3e Joyce Masteling                 EBI Sports     

                        3e Lars Buis                           JS Cees Veen

                        3e Wilco Platenkamp             BC Julianadorp

 

-38 kg             1e Mark Britoliu                     Frits v/d Werff

                        2e Lucas Haasnoot                 Dojo ‚t Loo

                        3e Sem Schaap                       Randers BS

                        3e Helena v Oogen                Randers BS

                        3e Puck Witjes                        Bos Judo

                        3e Thijs Dijkstra                     BakkerSport

 

-38 kg             1e Suzanna v Oogen              Randers BS

                        2e Bas den Hartog                  JS Appels

                        3e Bart Rooijen                      Dun Hong

                        3e Sandro v/d Horst               Randers BS

                        3e Mats v Veenendaal            BakkerSport

                        3e RJ de Groot                       Bos Judo

 

-42 kg             1e Tim v Dijkhuizen              Randers BS

                        2e Emma Bronneberg            Frits v/d Werff

                        3e Rosanne Veldboer             EBI Sports

                        3e Indy Sarlemijn                   De Uitkomst

 

-42 kg             1e Boy Visser                         Randers BS

                        2e Wesley v/d Gragt              EBI Sports

                        3e Bjorn Snip                         EBI Sports

                        3e Roel Hidding                     Hajime

                        3e Elena Vuijsters                  JS Cees Veen

 

-46 kg             1e Stijn Roording                   Randers BS

                        2e Max Scholten                    BakkerSport

                        3e Tessa Weel                        Randers BS

                        3e Ben Bosman                      randers BS