Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Uitslagen afdeling ontwikkelingstoernooi februari

Afdeling Noord

-21 kg               1e Denvey v/d Linden            JS Den Helder

                        2e Kyle Stendert                  BakkerSportSchagen

                        3e TJ Schippers                    JS Den Helder

                        3e Chloe Vader                      De Uitkomst

                        3e Mika Mikkers                     Bos Judo

                       

-24 kg               1e Mick Muller                       Bos Judo

                        2e Daan v Waggendorf          Dojo ‘t Loo

                        3e Sebastiaan Haasnoot         Dojo ‘t Loo

                        3e Job Pruiksma                     Randers Budosporten

                        3e Luka Vlas                          Yamaguchi

                       

-27 kg                1e Cyano Hunting                  JS Den Helder

                        2e Djaz Hartman                    Randers Budosporten

                        3e Danny v/d Stoop               De Uitkomst

                        3e Melani Schricxks               JS Cees Veen


-24 kg               1e Nadeem el Aslouni            JS Appels

                        2e Martijn Vreeling                Tom v/d Kolk

                        3e Dylan Reis                         De Uitkomst

                        3e Tommy v/d Stoop             De Uitkomst

                        3e Nino Jak                            EBI Sports                 

                                               

-24 kg             1e Bjorn Menkveld                 De Uitkomst

            2e Tygo Jilderts                      BakkerSportSchagen                        

                        3e Floor Rootjes                      EBI Sports

                        3e Julian Buter                       JS Appels

                        3e Xem Koopman                  Yamaguchi

                        3e Demi Schaap                     Randers Budosporten

                       

-27 kg             1e Karel Kalsbeek                  JS Cees Veen

                        2e Casper Baltus                    De Uitkomst

                        3e Jill Stendert                       BakkerSportSchagen

3e Luuk Warnars                    Dun Hong

3e Ysis Beekman                   Yamaguchi

3e Miqel Jak                           EBI Sports

                       

-27 kg             1e Sem v Meurs                     Randers Budosporten

                        2e Maud Lakeman                  Frits v/d Werff

                        3e Rowin Huizenga                De Uitkomst

                        3e Don Reijne                        BakkerSportSchagen

                        3e Saar Rootjes                      EBI Sports

                        3e Kevin Keijzer                    JS Cees Veen

                       

-27kg              1e Cas Pruiksma                     Randers Budosporten

                        2e Sam v/d Veek                    Dojo ‚t Loo

                        3e Pieter Tol                           BakkerSportSchagen

                        3e Luuk Bijl                           EBI Sports

                        3e Daan Vlaming                   JS Appels

 

-27kg              1e Finn Milhous                     EBI Sports

                        2e Thierry Diesnis                  Randers Budosporten

                        3e Mika v Brandwijk             Bos Judo

                        3e Stef Dekker                       Dun Hong

                        3e Danilo Al                           JS Cees Veen

 

-30kg              1e Luuk v Waggendorf          Dojo ‚t Loo

                        2e Sven Dalmeijer                  Dun Hong

                        2e Thijs Dijkstra                     BakkerSportSchagen

                        3e Rohan Kwantes                 Bos Judo

                        3e Stef v Gemert                    JS Den Helder

                        3e Thijs Hoedjes                    Yamaguchi

 

-30kg              1e Quint Roeper                     Randers Budosporten

                        2e Stijn Rempt                       EBI Sports

                        3e Roan Krom                        Dojo ‚t Loo

                        3e Kimi Ottens                       Bos judo

                        3e Mick Vastenburg               BakkerSportSchagen

 

-30kg              1e Rick Stikkelorum               JS Cees Veen

                        2e Tijmen de Wit                   Bos Judo

                        3e Robin de Bruin                  Bos Judo

                        3e Jesse Molen                       Dojo ‚t Loo

                        3e Bram Valenteijn                Tom v/d Kolk

                        3e Roano Rhijnbergen            Tom v/d Kolk

 

 -34kg              1e Dani Asafiati                     Dun Hong

                        2e Michelle Otto                    Dojo ‚t Loo

                        3e Mirza Meijssen                  JS Cees Veen

                        3e Britt Haver                        De Uitkomst

 

-34kg              1e Bram Grandiek                  Tom v/d Kolk

                        2e Sofie Oosterink                 Dojo ‚t Loo

                        3e Kayrone Sas                      JS Appels

                        3e Dorus v Deutekom            Dun Hong

 

-38kg              1e Roel Hidding                     Hajime

                        2e DaanEbbers                       JS Cees Veen

                        3e Indy Sarlemijn                   De Uitkomst

 

-42kg              1e Rosanna Veldboer             EBI Sports


-27 kg             1e Mitchel Reis                      De Uitkomst

                        2e Liv Caster                          Tom v/d Kolk

                        3e Bodille Bachet                   De Uitkomst

                        3e Ties Kruijer                       EBI Sports

                        3e Benthe Vader                    De Uitkomst  

                       

-30 kg             1e Thomas de Hart                 Frits v/d Werff

                        2e Bjorn Krom                       Dojo ‘t Loo

                        3e Magda Uijtenhaak             Dojo’ t Loo    

                        3e Jayden Campagne             Dojo ‘t Loo

                        3e Linus Kwakman                Bos Judo

                        3e Senne Lodewijks               Tom v/d Kolk

 

-30kg              1e Lucas Keizer                      Tom v/d Kolk

                        2e Pablo v Ginkel                   Dojo ‘t Loo

                        3e Tristan Dekker                  Dun Hong

                        3e Wobbe Kruize                   Dojo t Loo

                        3e May Witjes                        Dojo ‘t Loo    

                       

                       

-34 kg             1e Suzanne v Oogen              Randers Budosporten

                        2e Frenky v Loon                   BakkerSportSchagen

                        3e Bas den Hartog                  JS Appels

                        3e Eline v/d Veen                   Dojo ‘t Loo

                        3e Emma v Vuren                  Tom v/d Kolk

 

-34kg              1e Bart v Duin                        EBI Sports

                        2e Helena v Oogen                Randers Budosporten

                        3e Joran Polhuis                     Tom v/d Kolk

                        3e Kick v Loon                      BakkerSportSchagen

                        3e Justin v/d Roovaart           JS Cees Veen

 

-34kg              1e Rosalie v Oogen                Randers Budosporten

                        2e Iris Timmerman                 EBI Sports

                        3e RJ de Groot                       Bos Judo

                        3e Joost Kramer                     JS Den Helder

                        3e Sara v Wicheren                Tom v/d Kolk

 

-34kg              1e Senne de Vries                   EBI Sports

                        2e Sem Schaap                       Randers Budosporten

                        3e Danny Korver                    JS Den Helder

                        3e Kars Melten                       Tom v/d Kolk

                        3e Sylt v/d Valk                     De Uitkomst

 

-38kg              1e Jonne Corbeau                   Frits v/d Werff

                        2e Elise de Jong                     Bos Judo

                        3e Denise Otto                       Dojo ‘t Loo

                        3e Stephanie Huibers             Randers Budosporten

 

-38 kg             1e Lex Gast                            Dojo t Loo

                        2e Koen Bijl                           EBI Sports

                        3e Niels Bartels                      JS Den Helder

                        3e Tim Groot                         Randers Budosporten

                                   

                       

-42 kg             1e Julian Meester                   Bos Judo

                        2e Emma Bronneberg            Frits v/d Werff

                        3e Stijn Roording                   Randers Budosporten

                        3e Max Scholten                    BakkersSportSchagen

 

-42kg              1e Max Dekker                       Randers Budosporten

                        2e Sven Helfensteijn              Bos Judo

                        3e Tessa Weel                        Randers Budosporten            

                       

-46 kg             1e Kenzo Roeper                    Randers Budosporten

                        2e Sam Beukers                     Dojo ‚t Loo