Agenda 2020-2021

Zaterdag 12 september
– ALV WFJC

Zondag 13 september
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Zondag 20 september
Licentietraining examinatoren judo, Broek op Langedijk
1e ronde jiujitsu vaantjescompetitie, Zaandam
– Applicatiecursus scheidsrechters judo, Beverwijk

Zaterdag 26 september
– NKT senioren, Almere

Zondag 27 september
Katatraining judo (ju no kata), Alkmaar
Dantraining jiujitsu, Alkmaar
– 1e WFJJC

Maandag 28 september
– Bestuursvergadering met DWOC, Beverwijk

Zaterdag 10 oktober
– Landelijke examinatorentraining judo, Wijk bij Duurstede
– 6e en 7e danexamens judo, Wijk bij Duurstede

Zondag 11 oktober
– Open Alkmaarse, Alkmaar
Techniek en katatraining, Amsterdam

Zaterdag 17 oktober
– Nederlandse Kampioenschappen -15, Leek

Zondag 18 oktober
Dantraining judo, Broek op Langedijk

Zaterdag 24 oktober
– 2e ronde regio jeugdcompetitie
– 1e ronde WJFC

Zondag 25 oktober
Katatraining (katame no kata), Alkmaar
– 2e ronde WFJJC

Maandag 26 oktober
– Bestuursvergadering met DSCJ, Beverwijk

Zondag 01 november
Afdelingskampioenschappen pupillen B, Nieuw-Vennep, Zaandam, Anna Paulowna
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Zaterdag 07 november
– NK judo senioren, Almere

Zondag 08 november
– NK judo senioren, Almere
Districtskampioenschappen pupillen B, Beverwijk
Districtskampioenschappen teams pupillen A, Beverwijk
Katatraining (nage no kata), Alkmaar

Zaterdag 14 november
– 3e ronde jeugd regiocompetitie

Zondag 15 november
– Wit / geel bandentoernooi, Heiloo

Zaterdag 21 november
– 4e en 5e danexamens judo, Wijk bij Duurstede
– ONK A-judo, Venray

Zondag 22 november
– Judo Yushi Jeugdtoernooi, Nieuw-Vennep
– Nationale budodag, Papendal

Maandag 23 november
– Bestuursvergadering met DGCJ, Beverwijk

Zaterdag 28 november
– 2e ronde WFJC

Zondag 29 november
Dantraining judo, Broek op Langedijk
1e ronde vaantjescompetitie jiujitsu, Schagen

Zaterdag 5 december
Dantraining jiujitsu, Alkmaar
– NK teams -18, Almelo
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Zaterdag 12 december
– Winterstage aikido, Alkmaar
– 4e ronde jeugd regiocompetitie
Danexamens judo, Beverwijk

Zondag 13 december
– Hogere danexamens jiujitsu, Wijk bij Duurstede
1e Afdeling ontwikkelingstoernooi, Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Maandag 14 december
– Bestuursvergadering met DGCJJ, Beverwijk

Zaterdag 19 december
– 3e ronde WFJJC

Zondag 03 januari
Katatraining (kime no kata), Alkmaar

Zaterdag 9 januari
– 5e ronde regio jeugdcompetitie

Zondag 10 januari
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Zaterdag 16 januari
– CIOS Teamtoernooi, Haarlem
– 3e ronde WFJC

Zondag 17 januari
– Wit / gele bandentoernooi, Alkmaar
DK Kata, Alkmaar

Zondag 24 januari
Dantraining judo, Broek op Langedijk
– Technische dag scheidsrechters, Beverwijk
Danexamens jiujitsu, Beverwijk

Maandag 25 januari
– Bestuursvergadering met werkgroep jiujitsu

Zaterdag 30 januari
– 6e ronde regio jeugdcompetitie

Zondag 31 januari
Districtskampioenschappen -18, Beverwijk
Danexamens judo, Beverwijk
2e ronde vaantjescompetitie jiujitsu, Alkmaar

– Cursus scheidsrechter niveau 2

Zaterdag 06 februari
– 4e ronde WFJC
– A-judo toernooi, Heiloo

Zondag 07 februari
2e Afdeling Ontwikkelingstoernooi, Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
– Techniek- en katatraining, Amsterdam

Zaterdag 13 februari
– 7e ronde regio jeugdcompetitie

Zondag 14 februari
– Meidentoernooi, Zaandam
Katatraining (katame no kata), Alkmaar

Zaterdag 20 februari
– Nederlandse Kampioenschappen -21, Almere

Zondag 21 februari
– 4e ronde WFJJC
– Nederlandse Kampioenschappen jiujitsu, Almere

Zaterdag 27 februari
– Nederlandse Kampioenschappen -18, Den Haag

Zondag 28 februari
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Maandag 01 maart
– Bestuursvergadering met afdelingsleiders, Beverwijk

Zondag 07 maart
Afdelingskampioenschappen pupillen A
– A-judo toernooi, Purmerend
– Cursus scheidsrechter niveau 2
Dantraining judo, Broek op Langedijk

Maandag 08 maart
– District Algemene Ledenvergadering, Beverwijk

Zondag 14 maart
– Girls Only, Alkmaar
Districtskampioenschappen pupillen A, Beverwijk
Districtskampioenschappen teams pupillen B, Beverwijk
Techniek- en katatraining, Amsterdam
– Fuyiama toernooi, Diemen

Zondag 21 maart
– Slotronde WFJJC + WFJC
– Wim van Gelderen judotoernooi, Midden Beemster
Katatraining (nage no kata), Alkmaar
Dantraining jiujitsu, Alkmaar

Zondag 27 maart
– Nationale budodag, Papendal

Zondag 28 maart
3e Afdeling ontwikkelingstoernooi, Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Open Noord-Hollandse jiujitsu, Beverwijk
Dantraining judo, Broek op Langedijk
3e ronde vaantjescompetitie jiujitsu, Julianadorp

Maandag 29 maart
– Bestuursvergadering met DAC en DKCJ

Vrijdag 9 april
– Special Needs stages, Beverwijk

Zaterdag 10 april
– Special Needs World Judo Games, Beverwijk
– 8e ronde jeugd regiocompetitie

Zondag 11 april
– Ben van der Eng Memorial, Beverwijk
Dantraining judo, Broek op Langedijk

Zaterdag 17 april
– Individueel seniorentoernooi, Tuitjehorn
– European Cup Duo Games, Wognum

Zondag 18 april
– Tony Wagenaar toernooi, Zaandam
Licentietraining examinatoren judo, Broek op Langedijk

Zondag 25 april
– Bloembollentoernooi, Anna Paulowna
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Maandag 26 april
– Bestuursvergadering met DTC, Beverwijk

Zondag 02 mei
Dantraining jiujitsu, Alkmaar

Zaterdag 08 mei
– Amsterdam Judo Event, Amsterdam

Zondag 09 mei
– Amsterdam Judo Event, Amsterdam
Techniek- en katatraining, Amsterdam

Zaterdag 15 mei
Districtskampioenschappen teams -12 en -15, Beverwijk
Danexamens judo, Beverwijk

Zondag 16 mei
– MEIdentoernooi, Purmerend

Zaterdag 29 mei
– Polders A-judo toernooi, Anna Paulowna

Zondag 30 mei
– West-Fries Open judotoernooi, Oosthuizen
Katatraining (goshin jutsu), Alkmaar

Zaterdag 05 juni
– Slotronde regio jeugdcompetitie, Anna Paulowna
Danexamens jiujitsu, Beverwijk

Zondag 06 juni
– Open Beverwijkse, Beverwijk
4e ronde vaantjescompetitie jiujitsu, Schagen

Zaterdag 12 juni
– Nederlandse Kampioenschappen teams -12 en -15, Nijmegen
– 4e en 5e danexamens judo, Wijk bij Duurstede

Zondag 13 juni
– Oranje banden toernooi, Heiloo
Training Goshin jutsu en Koshiki no kata, Amsterdam

Zaterdag 19 juni
– Hogere danexamens jiujitsu, Wijk bij Duurstede

Maandag 21 juni
– Bestuursvergadering, Beverwijk

Zondag 27 juni
5e ronde vaantjescompetitie jiujitsu, Alkmaar