2 keer goud op NK teams -18

Het NK teams voor judoka’s onder de 18 jaar was succesvol voor de Noord-Hollandse teams aangezien het jongensteam van Kenamju en het meisjesteam van Topjudo Amsterdam zich allebei tot Nederlands Kampioen wisten te kronen!

In de finale namen de dames van Top Judo Amsterdam en Judo Club Hercules het tegen elkaar op. Met een uitslag van 4-1 wist Top Judo Amsterdam zich te kronen tot Nederlands kampioen. Bij de heren wist Stichting Topjudo Kenamju 1 de winst te pakken. Ze namen het op tegen Theo Meijer Sport voor de eerste plek en wonnen met 7-0.

Meer nieuwsberichten

Uitslagen DK Kata

Afgelopen weekend vond het districtskampioenschap kata plaats in Alkmaar. In diverse klassen werd gestreden om het eremetaal. Ook was er ruimte voor kata in het aangepaste judo, zodat iedereen mee kon doen. Het was een mooie dag met veel prijzen!

Uitslagen DK -18

Op 25 januari vond het districtskampioenschap voor judoka’s onder de 18 jaar plaats in Beverwijk. Iedereen die een podiumplaats wist te behalen, pakte ook een ticket voor het Nederlands Kampioenschap dat plaatsvindt in Den Haag. De beste vier van iedere gewichtsklasse plaatsten zich hiervoor.