4e dan voor Joop Vermeulen

Afgelopen week ontving Joop Vermeulen (89) uit handen van Boy Prevos en Frits van der Werff een erepromotie naar de 4e dan judo. Een zeer verdiende promotie gezien de jarenlange inzet voor de Judo Bond Nederland en het district Noord-Holland.

De heer Vermeulen was tussen 1979-2019 cursusleider voor de lerarenopleidingen van de JBN. Daarnaast was hij 30 jaar actief voor de bondsraad en jarenlang actief in de reglementscommissie en de gradencommissie. De heer Vermeulen zet zich ondanks zijn hoge leeftijd nog steeds in voor de JBN en assisteert regelmatig bij de danexamens in ons district.

Er is zijn nog veel meer activiteiten te beschrijven waarvoor de heer Vermeulen zich ingezet heeft, maar dit zijn er bijna te veel om op te noemen! Dit soort jarenlange prestaties voor de JBN en het district verdienen absoluut deze waardering.

Meer nieuwsberichten

Brons op Grand Prix Parijs voor Jochem Bos & Luca Ruijs

Bij de Grand Prix van van de JJEU te Parijs is het Jochem Bos (Budoschool Shi-Sen-Do uit Opperdoes) & Luca Ruijs (Kintaiko) gelukt om een bronzen plan te behalen in de Open Klasse Adults. Een zeer knappe prestatie omdat vrijwel alle Europese top duo’s aanwezig waren bij deze Grand Prix. Met dit resultaat werden ook weer kostbare punten verdiend op de wereldranglijst.

Drukbezochte training jiujitsu

De tweede jiujitsu dan-training van het seizoen zit er weer op. Met een grote opkomst van maar liefst 30 leden was het een drukbezochte en energieke training. De training stond onder leiding van Ton Neuhaus en Rob Verboom en stond volledig in het teken van tanto-dori.