5 medailles op NK jeugdteams

Op het NK jeugdteams dat plaatsvond in Nijmegen zijn er 5 medailles behaald. Het jeugdteam van Kenamju was oppermachtig en behaalde driemaal goud bij de jongens -12 jaar, jongens -15 jaar én meisjes -15 jaar. Bij de meisjes -12 werd eveneens een medaille door Kenamju behaald, ditmaal het zilver. Het team van NL judo (een combinatie van teams uit Noord-Holland) behaalde een mooie 2e plek bij de jongens -15 jaar.

Meer nieuwsberichten

19 Medailles op NK -15

Op het Nederlands Kampioenschap onder de 15 jaar, dat plaatsvond in Hoogeveen, zijn er 19 Noord-Hollandse judoka’s in geslaagd om het eremetaal te bemachtigen. Drie judoka’s wisten de nationale titel te pakken en mogen zich een jaar lang kampioen van Nederland noemen.

Vacatures DGCJJ

Voor onze gradencommissie jiujitsu (DGCJJ) zijn wij op zoek naar twee kandidaten die een actieve rol binnen de commissie willen vervullen met betrekking tot het organiseren van danexamens, dantrainingen en bijscholingen voor leraren. Er zijn twee vacatures: één voor een ambtelijk secretaris en één voor een algemeen lid.