5 medailles op NK jeugdteams

Op het NK jeugdteams dat plaatsvond in Nijmegen zijn er 5 medailles behaald. Het jeugdteam van Kenamju was oppermachtig en behaalde driemaal goud bij de jongens -12 jaar, jongens -15 jaar én meisjes -15 jaar. Bij de meisjes -12 werd eveneens een medaille door Kenamju behaald, ditmaal het zilver. Het team van NL judo (een combinatie van teams uit Noord-Holland) behaalde een mooie 2e plek bij de jongens -15 jaar.

Meer nieuwsberichten

Drukbezochte training jiujitsu

De tweede jiujitsu dan-training van het seizoen zit er weer op. Met een grote opkomst van maar liefst 30 leden was het een drukbezochte en energieke training. De training stond onder leiding van Ton Neuhaus en Rob Verboom en stond volledig in het teken van tanto-dori.

Giesbert Schipper gouden bondsridder

Tijdens de slotronde van de West-Friese Competitie werd Giesbert Schipper in het zonnetje gezet door de scheidsrechterscommissie vanwege zijn 50 jarige(!) jubileum als scheidsrechter. De Judo Bond Nederland beloonde deze prestatie tevens door Giesbert te benoemen als bondsridder met het gouden ereteken.