2 keer goud op NK teams -18

Het NK teams voor judoka’s onder de 18 jaar was succesvol voor de Noord-Hollandse teams aangezien het jongensteam van Kenamju en het meisjesteam van Topjudo Amsterdam zich allebei tot Nederlands Kampioen wisten te kronen!

In de finale namen de dames van Top Judo Amsterdam en Judo Club Hercules het tegen elkaar op. Met een uitslag van 4-1 wist Top Judo Amsterdam zich te kronen tot Nederlands kampioen. Bij de heren wist Stichting Topjudo Kenamju 1 de winst te pakken. Ze namen het op tegen Theo Meijer Sport voor de eerste plek en wonnen met 7-0.

Meer nieuwsberichten

Nieuwe arbiter & promotie

Afgelopen vrijdag is Victor Brouns bevorderd tot 3B-scheidsrechter. Tijdens het seniorentoernooi bij Ebi Sports in Tuitjenhorn ontving hij zijn nieuwe badge uit handen van DSCJ-leden Niek Zijlstra en Steven Kroon. Victor heeft de afgelopen periode steevast laten zien dat hij de basis goed beheerst en met overtuiging op de mat staat.

Geslaagde arbiters

Tijdens het Westfriese Open Judotoernooi op zondag 31 maart zijn Arjan en Olivier met succes geslaagd voor hun niveau 2 stagemoment. Beide scheidsrechters hebben laten zien klaar te zijn voor de eerste stap in hun ontwikkeling binnen de judoscheidsrechterslijn.