DK pupillen B & teams A

Afgelopen zondag vond in de ochtend het districtskampioenschap voor B-pupillen plaats in Beverwijk. Vorige week hadden de beste judoka’s uit de drie regio’s van Noord-Holland zich geplaatst voor het DK om uiteindelijk te bepalen wie de beste judoka van Noord-Holland zou zijn. In de middag vond het DK voor A-pupillen teams plaats waarbij 15 teams streden om de districtstitel.

Bij de teams pupillen A werd eerste het team van Kenamju. Het zilver was er voor Toradoshi en de twee bronzen plakken waren er voor het team van Judo Yushi en Beentjes Judo Sport. De uitslagen van de pupillen B staan hieronder.

-27kg
1 Jackie Arler Judoschool van Heest
2 Joep Walbeek  Judo Ryu Rietdijk
3 Fleur Onrust Salomons
3 Ethan Hogeboom Judo Yushi

-30kg
1 Mea Houkes Kenamju
2 Jyliz de Vries Kenamju
3 Jay Tjan-A-Way Judoschool van Heest
3 Celia Bletterman Kenamju

-34kg
1 Keanu Brem Kenamju
2 Furkan Kat Toradoshi
3 Thiago Panday Judo Ryu Kensui
3 Mawin van Uden Cees Veen

-38kg
1 Mohammed El Gartit Judoclub Amstelveen
2 Joa Huinder Judoschool van Heest
3 Jay Poort  Judo Ryu Rietdijk
3 Fammie Hendriks Judo Yushi

-42kg
1 Nicolas de Jong Kenamju
2 Silvester Berhout Randers Budosport
3 Teun Blok Randers Budosport
3 Thijmen Smid Judo Yushi

-46kg
1 Siem Sahuleka Judoschool van Heest
2 Noa Vriend Bos Judo
3 Nolan Guijt Judoschool Ukemi
3 Ferre Klein Bos Judo

-50kg
1 Milan Dundas SV Kodokan
2 Anna Brugge Judoschool van Heest
3 Kate Raijmakers Kenchutai
3 Abdulah Balfoort Tom vd Kolk

-55kg
1 Tygo Korver Ebi Sport
2 Fedde Bolt Kenamju
3 Hamza Kayakusu Judo Academie Amsterdam
3 Calvin Simon Kenamju

-60kg
1 Cheyenna Luttjeboer Toradoshi

Meer nieuwsberichten

Dantraining jiujitsu

Afgelopen zondag vond de laatste dan-training van dit seizoen alweer plaats. Tijdens deze training stond het thema bewegingsvormen op de grond centraal. Onder begeleiding van Rob Verboom en Mark Beentjes werd er gewerkt aan verschillende situaties op de grond. De training vormde daarmee opnieuw een waardevolle voorbereiding op de dan-examens.

Brons op Grand Prix Parijs voor Jochem Bos & Luca Ruijs

Bij de Grand Prix van van de JJEU te Parijs is het Jochem Bos (Budoschool Shi-Sen-Do uit Opperdoes) & Luca Ruijs (Kintaiko) gelukt om een bronzen plan te behalen in de Open Klasse Adults. Een zeer knappe prestatie omdat vrijwel alle Europese top duo’s aanwezig waren bij deze Grand Prix. Met dit resultaat werden ook weer kostbare punten verdiend op de wereldranglijst.