Nieuwe clubscheidsrechters

Afgelopen zondag organiseerde Judoschool Cees Veen een clubscheidsrechtercursus, speciaal voor jonge leden van de JBN die deelnemen aan de Maatschappelijke Diensttijd. Onder begeleiding van scheidsrechter Allard Nederlof namen de cursisten de leiding over de wedstrijden van het Wimpeltoernooi. Gedurende de dag was een mooie ontwikkeling zichtbaar bij de deelnemers, die uiteindelijk allemaal met succes de cursus hebben afgerond!

Hieronder een overzicht van de geslaagden: 
Logan Scheer- BOS Sport
Levi van Wijk – Judoschool Appels
Bram van der Made – Judoschool Appels
Wiebe Graaf – Judoschool Cees Veen
Lana van Kesteren – Judoschool Cees Veen
Isabel Spijkers – Judo Hilvarenbeek
Ysmay Timmermans – Judo Hilvarenbeek

De geslaagden zijn nu volledig op de hoogte van de actuele regels en klaar om met vertrouwen interne competities en clubkampioenschappen te begeleiden. Een grote dank aan Judoschool Cees Veen voor het beschikbaar stellen van de locatie en het toernooi!

Ook interesse in de clubscheidsrechter cursus (N1)? Klik dan hier!

https://jbn-judolink.nl/page/clubscheidsrechter-judo-n1-

Wil je een stap verder en bondsscheidsrechter worden? Klik dan hier!

https://jbn-judolink.nl/page/aanmelden_arbiter

Meer nieuwsberichten

19 Medailles op NK -15

Op het Nederlands Kampioenschap onder de 15 jaar, dat plaatsvond in Hoogeveen, zijn er 19 Noord-Hollandse judoka’s in geslaagd om het eremetaal te bemachtigen. Drie judoka’s wisten de nationale titel te pakken en mogen zich een jaar lang kampioen van Nederland noemen.

Vacatures DGCJJ

Voor onze gradencommissie jiujitsu (DGCJJ) zijn wij op zoek naar twee kandidaten die een actieve rol binnen de commissie willen vervullen met betrekking tot het organiseren van danexamens, dantrainingen en bijscholingen voor leraren. Er zijn twee vacatures: één voor een ambtelijk secretaris en één voor een algemeen lid.