20 Medailles op NK -18

Op de Nederlandse Kampioenschappen voor judoka’s onder de 18 jaar zijn de Noord-Hollandse judoka’s erin geslaagd maar liefst 20 medailles te bemachtigen. Vijf judoka’s uit Noord-Holland belandden op de eerste plek en mogen zich Kampioen van Nederland noemen.

Goud

Joël Noten (-50kg) | Kenamju

Indy Pannegieter (-52kg) | Judoacademie Amsterdam

Morris Zwiers (-60kg) | Kenamju

Inno Loeber (-81kg) | Judo Club Amstelveen

Rover Keasberry (-73kg) | Kenamju

Zilver

Diego Panday (-46kg) | Judo Ryu Kensui

Xavio Mansur (-50kg) | Kenamju

Daniel Hendriks (-55kg) | Kenamju

Wigo Hendriks (-60kg) | Judo Yushi

Nikki Heming (-70kg) | Kenamju

Brons

Erynn Warners (-44kg) | Kenamju

Kiki Haasjes (-44kg) | Kenamju

Suzanna Jaffal (-48kg) | Kenamju

Naish de Vries (-46kg) | Kenamju

Tijl Vlieghuis (-50kg) | Kenamju

Klaas Heimans (-50kg) | Kenamju

Dean Hergarden (-55kg) | Toradoshi

Csillag Kolczonay (-57kg) | JS Van Heest

Frédérique van Son (-63kg) | Kenamju

Mohamed Noufal (-66kg) | Kenamju

Meer nieuwsberichten

Tyn Zwiers zilver op EYOF

Tyn Zwiers (Kenamju) heeft het zilver gewonnen op het Europees Jeugd Olympisch Festival. Hij kende een sterke dag, alleen de tegenstander in de finale wist hem tegen te houden. Zwiers, actief in de -66 kilogram, maakte het in zijn eerste partij direct spannend. In de laatste seconde van de reguliere tijd scoorde hij de winnende yuko.

Seizoen 2025-2026

De zomervakantie is gestart en daarmee is ook het seizoen 2024-2025 tot een einde gekomen. De afgelopen maanden zijn de voorbereidingen voor seizoen 2025-2026 gestart en de website is ook weer bijgewerkt met alle benodigde informatie.