Uitslagen DK pupillen

Afgelopen zondag vond het districtskampioenschap voor A-pupillen plaats in Beverwijk. De week daarvoor hadden de beste judoka’s uit de drie verschillende afdelingen van Noord-Holland zich al geplaatst en nu was het moment om tegen elkaar te strijden voor de kampioenstitel van Noord-Holland. In de middag vonden de kampioenschappen plaats voor de teams B-pupillen.

-21
1Ali SalievToradoshi
2Mikhail QuteroAppels
3Ezequil MarterusSportcentrum Plezier
3Thomes VoordouwKenamju
-24
1Jelmen van den WijngaartJudoschool van Heest
2Casey Matthew AnugrahJudo Yushi
3Daniel MagomedovJudoschool van Heest
3Darin SharifToradoshi
-27
1Lewis HoukesKenamju
2Quince KruseBeentjes Judosport
3Dymas Tjan-a WayJudoschool van Heest
3Glib VoloshkoRanders
-30
1Chris cueto Muñozkenamju
2Tijn StamSportcentrum Pleizier
3Roan PlasSalomons
3Jim BlankevoortJudoschool van Heest
-34
1Aurelio GarroneJudo Ryu Rietdijk
2Mees ArtsJudo Academie Amsterdam
3Jax DoesburgToradoshi
3Duran HartmanRanders
-38
1Brett ElmontKenamju
2Marcus MayrinkJudo Academie Amsterdam
3Lex BlankendaalKenamju
3Noah KassemBeentjes Judosport
-42
1Kelsey KrindJudoteam Koka
2Ufuk KocerBeentjes
3Lazar KovacevicJudo Academie Amsterdam
3Jack VosseRietdijk

B-pupillen:
1e Sportcentrum Kenamju Blauw
2e Judoschool Ukemi
3e Judoschool v Heest 1
3e Judo Ryu Rietdijk

Meer nieuwsberichten

Tyn Zwiers zilver op EYOF

Tyn Zwiers (Kenamju) heeft het zilver gewonnen op het Europees Jeugd Olympisch Festival. Hij kende een sterke dag, alleen de tegenstander in de finale wist hem tegen te houden. Zwiers, actief in de -66 kilogram, maakte het in zijn eerste partij direct spannend. In de laatste seconde van de reguliere tijd scoorde hij de winnende yuko.

Seizoen 2025-2026

De zomervakantie is gestart en daarmee is ook het seizoen 2024-2025 tot een einde gekomen. De afgelopen maanden zijn de voorbereidingen voor seizoen 2025-2026 gestart en de website is ook weer bijgewerkt met alle benodigde informatie.