Erepromotie voor Bert Bras

Tijdens de Algemene Ledenvergadering werd een compleet verraste Bert Bras naar voren geroepen. Bestuurslid Thijs Neuhaus sprak Bert toe en benoemde hierbij zijn jarenlange inzet voor de bondsraad en het jiujitsu. Vervolgens kreeg Bert een erepromotie naar de 2e dan jiujitsu uitgereikt. Normaal kennen wij Bert als iemand die altijd nog wat van waarde toe te voegen heeft, maar nu bleef het even stil.

Bert is sinds 2014 voorzitter van de bondsraad van Noord-Holland, was jarenlang lid van de DGCJJ en is nu werkzaam voor de NGCJJ. Daarnaast is Bert scheidsrechter in het jiujitsu en is hij in Nederland als eerste een opleiding gestart om jeugdscheidsrechters op te leiden.

Meer nieuwsberichten

Seizoen 2025-2026

De zomervakantie is gestart en daarmee is ook het seizoen 2024-2025 tot een einde gekomen. De afgelopen maanden zijn de voorbereidingen voor seizoen 2025-2026 gestart en de website is ook weer bijgewerkt met alle benodigde informatie.

Volledig geslaagd examen 5e dan jiujitsu

Thijs Neuhaus stapte afgelopen zaterdag in Leusden de mat op bij Theo Meijer Sport. Thijs deed zijn examen niet gedeeltelijk (eerst de vier kata’s, zes