Geslaagden danexamens

Zaterdag 19 maart werden de danexamens gehouden voor 1e t/m 3e dan in de sporthal van Beverwijk. Van de 18 aanwezige kandidaten, slaagden er deze avond 13. Drie judoka’s van deze groep slaagden voor de 2e dan.

Geslaagd voor 1e dan:       Docent:

Guido Groot                          Ruud van Zwieten

Alex van Baal                       Linda Heldoorn

Lara Stofberg                       Ray Stofberg

Elena vd Brink                      Zeger van Oirschot

Inge vd made                       Cees Veen 

Dhemerson van Stralen        Linda Klaver

Pieter Oostrom                     Warner Salomons

Marco Huisman                    Eric Bos

Bas Bets                              Warner Salomons

Tim Treur                             Warner Salomons

Geslaagd voor 2e dan:

Haris Numic                         Peter Puntman

Mark de Haan                      Peter Vleerbos

Niek Zijlstra                          Warner Salomons

Eric Bos werd in het zonnetje gezet door de gradencommissie en het districtsbestuur wegens het behalen van zijn 7e dan in oktober.
Districtsvoorzitter Bert Dollé werd toegesproken door de voorzitter van de gradencommissie, Ruud van Zwieten, en ontving zijn 3e dan.

Meer nieuwsberichten

Geslaagden jiujitsu

Op vrijdag 17 januari vonden de danexamens jiujitsu plaats in Alkmaar. In een prettige en geconcentreerde sfeer legden de kandidaten hun examen af. Vier kandidaten hebben het examen met succes afgerond. Wij feliciteren hen van harte met het behalen van deze mooie mijlpaal.

Webinar judoregels

Op zaterdag 31 januari organiseert de NSCJ tussen 14.00-16.30 uur een webinar waarin de judoregels van 2026 worden toegelicht. Het is mogelijk om alvast vragen in te sturen. De laatste wijzigingen zullen per 1 februari 2026 ingaan.