NK teams -15 en -18

In een warme sporthal in Nijmegen vond dit weekend het Nederlands Kampioenschap voor de teams -15 en -18 plaats. Bij de jongens -15 mocht Topjudo Amsterdam na een lange dag de trofee omhoog houden. Zij wisten in de eindstrijd Judoteam Groningen te verslaan. Bij de meiden -15 gingen de twee bronzen medailles naar Stichting Topjudo Kenamju en Judo Yushi/Ukemi. Stichting Topjudo Kenamju versloeg JC Hercules in de bronzen medaille wedstrijd. Judo Yushi/Ukemi deed hetzelfde tegen Lu Gia Jen.

Op zondag was het de beurt aan de teams onder de -18 jaar. Hier pakte het jongensteam van Stichting Topjudo Kenamju de eerste plek en kroonde zich tot Nederlands Kampioen. Bij de meiden nam het team van Ukemi/Judo Yushi en Judo De Korte het tegen elkaar op in de finale. Judo De Korte wist uiteindelijk met een overwinning het goud mee naar huis te nemen, waardoor het team van Ukemi/Judo Yushi genoegen moest nemen met het zilver. Bij de meiden wist het team van Topjudo Amsterdam een bronzen plak te bemachtigen na een overwinning op het team van JC Hercules.

Meer nieuwsberichten

Brons op Grand Prix Parijs voor Jochem Bos & Luca Ruijs

Bij de Grand Prix van van de JJEU te Parijs is het Jochem Bos (Budoschool Shi-Sen-Do uit Opperdoes) & Luca Ruijs (Kintaiko) gelukt om een bronzen plan te behalen in de Open Klasse Adults. Een zeer knappe prestatie omdat vrijwel alle Europese top duo’s aanwezig waren bij deze Grand Prix. Met dit resultaat werden ook weer kostbare punten verdiend op de wereldranglijst.

Drukbezochte training jiujitsu

De tweede jiujitsu dan-training van het seizoen zit er weer op. Met een grote opkomst van maar liefst 30 leden was het een drukbezochte en energieke training. De training stond onder leiding van Ton Neuhaus en Rob Verboom en stond volledig in het teken van tanto-dori.