Twee geslaagden jiujitsu

Tijdens de danexamens jiujitsu die eind januari plaatsvonden in de Sporthal van Beverwijk slaagden Tyrel Meije en Sven van Ommeren voor hun 1e dan jiujitsu. Na een technisch examen dat beoordeeld werd door diverse examinatoren kregen zij te horen dat zij geslaagd waren. Na afloop van het examen tekenden de jiujitsuka’s hun diploma en kregen zij de felbegeerde zwarte band omgeknoopt.

Meer nieuwsberichten

Geslaagden jiujitsu

Op vrijdag 17 januari vonden de danexamens jiujitsu plaats in Alkmaar. In een prettige en geconcentreerde sfeer legden de kandidaten hun examen af. Vier kandidaten hebben het examen met succes afgerond. Wij feliciteren hen van harte met het behalen van deze mooie mijlpaal.

Webinar judoregels

Op zaterdag 31 januari organiseert de NSCJ tussen 14.00-16.30 uur een webinar waarin de judoregels van 2026 worden toegelicht. Het is mogelijk om alvast vragen in te sturen. De laatste wijzigingen zullen per 1 februari 2026 ingaan.