Uitslagen DK pupillen

Afgelopen zondag vond het districtskampioenschap voor A-pupillen plaats in Beverwijk. De week daarvoor hadden de beste judoka’s uit de drie verschillende afdelingen van Noord-Holland zich al geplaatst en nu was het moment om tegen elkaar te strijden voor de kampioenstitel van Noord-Holland. In de middag vonden de kampioenschappen plaats voor de teams B-pupillen.

-21
1Ali SalievToradoshi
2Mikhail QuteroAppels
3Ezequil MarterusSportcentrum Plezier
3Thomes VoordouwKenamju
-24
1Jelmen van den WijngaartJudoschool van Heest
2Casey Matthew AnugrahJudo Yushi
3Daniel MagomedovJudoschool van Heest
3Darin SharifToradoshi
-27
1Lewis HoukesKenamju
2Quince KruseBeentjes Judosport
3Dymas Tjan-a WayJudoschool van Heest
3Glib VoloshkoRanders
-30
1Chris cueto Muñozkenamju
2Tijn StamSportcentrum Pleizier
3Roan PlasSalomons
3Jim BlankevoortJudoschool van Heest
-34
1Aurelio GarroneJudo Ryu Rietdijk
2Mees ArtsJudo Academie Amsterdam
3Jax DoesburgToradoshi
3Duran HartmanRanders
-38
1Brett ElmontKenamju
2Marcus MayrinkJudo Academie Amsterdam
3Lex BlankendaalKenamju
3Noah KassemBeentjes Judosport
-42
1Kelsey KrindJudoteam Koka
2Ufuk KocerBeentjes
3Lazar KovacevicJudo Academie Amsterdam
3Jack VosseRietdijk

B-pupillen:
1e Sportcentrum Kenamju Blauw
2e Judoschool Ukemi
3e Judoschool v Heest 1
3e Judo Ryu Rietdijk

Meer nieuwsberichten

Nieuwe arbiter & promotie

Afgelopen vrijdag is Victor Brouns bevorderd tot 3B-scheidsrechter. Tijdens het seniorentoernooi bij Ebi Sports in Tuitjenhorn ontving hij zijn nieuwe badge uit handen van DSCJ-leden Niek Zijlstra en Steven Kroon. Victor heeft de afgelopen periode steevast laten zien dat hij de basis goed beheerst en met overtuiging op de mat staat.

Geslaagde arbiters

Tijdens het Westfriese Open Judotoernooi op zondag 31 maart zijn Arjan en Olivier met succes geslaagd voor hun niveau 2 stagemoment. Beide scheidsrechters hebben laten zien klaar te zijn voor de eerste stap in hun ontwikkeling binnen de judoscheidsrechterslijn.