Uitslagen DK Teams -12 en 15

Vandaag werden de districtskampioenschappen gehouden voor de teams -12 en -15. In teams van 5 judoka’s werd gestreden voor het eremetaal. De nummers 1 en 2 van zowel de -12 als de -15 plaatsten zich voor het NK jeugdteams dat gehouden zal worden in Nijmegen.

Jongens -12
1e: NL Judo Clubs
2e: Tora Bee
3e: Top Judo Amsterdam

Meisjes -12
1e: Kenamju
2e: NL Judo Clubs
3e: Judo Ryu Rietdijk

Jongens -15
1e: Kenamju 1
2e: Top Judo Amsterdam
3e: NL Judo Clubs

Meisjes -15
1e: Kenamju
2e: NL Judo Clubs
3e: Top Judo Amsterdam


Meer nieuwsberichten

Technische dag

Afgelopen zondag vond de technische dag voor scheidsrechters en coaches plaats waarbij de nieuwe regels voor het judo uitgebreid werden besproken. Er was een theoretisch gedeelte waar de nieuwe regels nog even doorgenomen werden en een praktisch gedeelte om te oefenen en de gebaren en samenwerking tussen de arbitrage te versterken.

Vacature: voorzitter DGCJJ

Voor de District Graden Commissie Jiujitsu (DGCJJ) is het district Noord-Holland op zoek naar een voorzitter. De huidige voorzitter heeft na jarenlange inzet te kennen gegeven te willen stoppen aan het einde van dit seizoen.