24 medailles op NK -15

Op het Nederlandse Kampioenschap voor judoka’s onder de 15 jaar, hebben de Noord-Hollandse judoka’s zich van hun beste kant laten zien! In Hoogeveen werden maar liefst 24(!) medailles behaald. 7 judoka’s uit Noord-Holland kroonden zich tot Nederlands Kampioen.

Nederlands Kampioen

  • Klaas Heimans (-34kg) | Kenamju
  • Daniel Hendriks (-38kg) | Kenamju
  • Morris Zwiers (-50kg) | Kenamju
  • Mohamed Noufal (-55kg) | Kenamju
  • Rover Keasberry (-60kg) | Kenamju
  • Inno Loeber (-66kg) | Karel Gietelink Sport
  • Erynn Warners (-36kg) | Kenamju


Zilver

  • Naish de Vries (-34kg) | Kenamju
  • Jayden Tijdeman (-46kg) | SI Tom van der Kolk
  • Tijn Zwiers (-50kg) | Kenamju
  • Mike de Rooij (-55kg) | Judo Yushi
  • Maxim Geluk (-60kg) | Kenamju
  • Esmee Vendrig (-48kg) | Randers Budosporten
  • Flox Keeler (-57kg) | Kenamju
  • Shakti Goudswaard (-63kg) | JS Van Heest


Brons

  • Ruben Schotel (-34kg) | Kenamju
  • Lennart Roytenberg (-34kg) | JS Van Heest
  • Olivier Smit (-38kg) | Kenamju
  • Joel Noten (-42kg) | JS Van Heest
  • Jens van den Berg (-42kg) | Kenamju
  • Rens Zoutberg (-66kg) | Kenamju
  • Fee Jansen (-44kg) | Kenamju
  • Indy Pannegieter (-44kg) | Judoacademie Amsterdam
  • Maite van Gelder (+63kg) | SV Kodokan

Meer nieuwsberichten

5e dan voor Patrick van Kalken

Vandaag vierde Patrick van Kalken niet alleen zijn 48ste verjaardag, maar werd hij ook verrast door de aanwezigheid van de oude en nieuwe districtsvoorzitter van Noord-Holland die overgingen tot de uitreiking van een bijzondere promotie naar de 5e dan judo. Patrick ontving deze promotie vanwege het behalen van het goud op het Europees Kampioenschap in 2000 in Polen.

Uitslagen DK -15

Op zondag 24 september vonden de districtskampioenschappen voor judoka’s onder de 15 jaar plaats. Het bemachtigen van een podiumplek op dit DK geeft toegang tot de Nederlandse Kampioenschappen -15 die plaatsvinden in Hoogeveen. Op het NK kunnen de Noord-Hollandse judoka’s zich meten met de sterkste judoka’s van Nederland en een gooi doen naar de nationale titel.