14 medailles op NK -18

Op het Nederlands Kampioenschap dat vandaag gehouden werd in Den Haag zijn door de Noord-Hollandse judoka’s 14 medailles behaald. 4 dames behaalden de gouden medaille en mogen zich kampioen van Nederland noemen!

1e plaats:
– Megan Warners (-40kg), Kenamju
– Maira Medema (-48kg), Judo Yushi
– Xanne van Lijf (-70kg), Karel Gietelink Sport
– Marisa Meijn (+70kg), Hikari

2e plaats:
– Fleur Sinnema (-57kg), SI Tom van der Kolk
– Lara Stofberg (-44kg), Bos Judo
– Mateo van den Berg (-60kg), Stichting Koka

3e plaats:
– Noor Noufal (-48kg), Kenamju
– Celine Kleijmeer (-57kg), Kenamju
– Mirthe Mollink (-70kg), JS Van Heest
– Morris Zwiers (-46kg), Kenamju
– Quinten Borgsteede (-81kg), SI Tom van der Kolk
– Tijn Zwiers (-50kg), Kenamju
– Michael Fish (-73kg), Judo Academie Amsterdam

Foto: Nancy Vermeiren

Meer nieuwsberichten

Nieuwe arbiter & promotie

Afgelopen vrijdag is Victor Brouns bevorderd tot 3B-scheidsrechter. Tijdens het seniorentoernooi bij Ebi Sports in Tuitjenhorn ontving hij zijn nieuwe badge uit handen van DSCJ-leden Niek Zijlstra en Steven Kroon. Victor heeft de afgelopen periode steevast laten zien dat hij de basis goed beheerst en met overtuiging op de mat staat.

Geslaagde arbiters

Tijdens het Westfriese Open Judotoernooi op zondag 31 maart zijn Arjan en Olivier met succes geslaagd voor hun niveau 2 stagemoment. Beide scheidsrechters hebben laten zien klaar te zijn voor de eerste stap in hun ontwikkeling binnen de judoscheidsrechterslijn.