Geslaagen danexamens

Zondag 27 november vonden de danexamens voor 1e, 2e en 3e dan plaats in Beverwijk. Van de 13 aanwezige kandidaten, slaagden er deze middag 10 voor een nieuwe dangraad. Het volgende danexamen vindt plaats op 18 maart.

Van de 13 kandidaten zijn de volgende 10 geslaagd:

Geslaagd voor 1e dan

Jesse Bronsteede       Hans van Nooij

Kuba den Broeder      Ray Stofberg                        

Hailan Foppen            Karel Gietelink

Benno Kuipers            Peter Vleerbos

Franc de Jong             Peter Vleerbos

Quin Kiel                     Warner Salomons

Tom Loos                    Karel Gietelink

Ashwin Leenders        Peter Vleerbos

Geslaagd voor 2e dan

Dennis Peereboom    René Peereboom

Geslaagd voor 3e dan

Helen Nuijens             Roeland Scholsberg

Foto van Ray Stofberg.

Meer nieuwsberichten

Geslaagden danexamens

Afgelopen zaterdag vonden de danexamens voor de 1e t/m de 3e dan plaats in Beverwijk. Van de 29 kandidaten slaagden er deze avond 22. Voorafgaand de danexamens ontvingen enkele judoka’s een bijzondere promotie naar de 1e dan judo vanwege het behalen van de nationale titel op het NK -18.

15 Medailles op NK -21

District Noord-Holland heeft dit seizoen een prachtige flow waarbij veel medailles worden gescoord op de diverse Nederlandse Kampioenschappen. Op het NK -21 dat plaatsvond op zaterdag 28 februari werden maar liefst 15 medailles gescoord, waarvan 6 judoka’s de nationale titel wisten te bemachtigen.