Bijzondere promoties

Voorafgaand het DK pupillen A werden Indy Pannegieter, Kaya Pannegieter, Morris Zwiers, Rover Keasberry en Mateo van den Berg naar voren gehaald door Pieter de Groot (DB) en Roeland Scholsberg (DGCJ) vanwege hun nationale titel op het NK -18 en voor Mateo op het NK -21.

Vier judoka’s kwamen nu in aanmerking voor een bijzondere promotie naar de 1e dan judo en ontvingen deze met bijbehorend diploma en zwarte band. Voor Indy moet de promotie nog even wachten vanwege haar leeftijd: zij ontvangt deze na 1 januari 2025.

Kaya sloot de uitreiking af door de jeugdjudoka’s toe te spreken dat zij vroeger ook op hun plek zat en keek naar de promoties van Nederlands Kampioenen. Nu is zij dat zelf en moedigde zij de jeugdjudoka’s aan vooral door te gaan en wellicht zoals zij ook een keer Nederlands Kampioen te worden.

Meer nieuwsberichten

Danexamens en promotie

Gisteren vonden de danexamens plaats in Beverwijk waarbij 14 judoka’s wisten te slagen voor hun 1e dan en maar liefst 4 judoka’s voor de 3e dan. Voorafgaand de danexamens werd een verraste Mirjam de Rot door voorzitter Ruud van Zwieten naar voren gehaald en sprak haar met mooie woorden toe.

Dantraining jiujitsu

Afgelopen zondag vond de laatste dan-training van dit seizoen alweer plaats. Tijdens deze training stond het thema bewegingsvormen op de grond centraal. Onder begeleiding van Rob Verboom en Mark Beentjes werd er gewerkt aan verschillende situaties op de grond. De training vormde daarmee opnieuw een waardevolle voorbereiding op de dan-examens.