Geslaagde arbiters

Afgelopen weekend vond er het afdeling ontwikkelingstoernooi plaats te Amsterdam. Dit is doorgaans een spannend moment voor beginnende judoka’s die op een laagdrempelige wijze bekend raken met het wedstrijdjudo. Afgelopen zondag was het nu ook spannend voor Remco Jansen en Joep Groeneveld. Beiden zelf enthousiaste judoka’s die zich nu ook in een ander facet van het wedstrijdjudo willen bekwamen, namelijk de arbitrage.

Zij waren reeds geslaagd voor de opleiding tot jeugdarbiter, maar moesten nog wel op twee meeloopmomenten arbitreren om inzetbaar te zijn in het district Noord-Holland. Dit onderdeel hebben zij afgelopen weekend in Amsterdam afgerond en met trots kunnen we de Noord-Hollandse toernooien ondersteunen met deze twee nieuwe scheidsrechters. Na afloop kregen zij de hartelijke felicitaties van ons commissielid promoties en opleidingen Johannes Agaart.

Ben je ook judoka en/of judo-ouder en wil je ook scheidsrechter worden? Meld je dan aan via onderstaande link: https://www.jbn-judolink.nl/page/aanmelden_arbiter

Meer nieuwsberichten

Geslaagden danexamens

Afgelopen zaterdag vonden de danexamens voor de 1e t/m de 3e dan plaats in Beverwijk. Van de 29 kandidaten slaagden er deze avond 22. Voorafgaand de danexamens ontvingen enkele judoka’s een bijzondere promotie naar de 1e dan judo vanwege het behalen van de nationale titel op het NK -18.

15 Medailles op NK -21

District Noord-Holland heeft dit seizoen een prachtige flow waarbij veel medailles worden gescoord op de diverse Nederlandse Kampioenschappen. Op het NK -21 dat plaatsvond op zaterdag 28 februari werden maar liefst 15 medailles gescoord, waarvan 6 judoka’s de nationale titel wisten te bemachtigen.