DK pupillen A & teams B

Zondag 10 maart vonden in de Sporthal van Beverwijk de districtskampioenschappen plaats voor pupillen A. Een week eerder hadden de beste judoka’s van iedere afdeling uit Noord-Holland zich geplaatst om in Beverwijk tegen elkaar te strijden voor de ultieme titel: kampioen van Noord-Holland. In de middag vonden de wedstrijden voor de teams pupillen B plaats.

De uitslagen van de pupillen B teams waren als volgt:
1e Kenamju 1
2e Kenamju 2
3e Beentjes Judosport
3e Topjudo Amsterdam 1

Uitslagen pupillen A

Gew.klassenrs.NaamClub
-211Jelmen vd WijgaartJudoschool van Heest
 2Nico BlankenvoortKenamju
 3Ali SalievToradoshi
 3Daniel MagomedovJudoschool van Heest
    
-241Rafael TrompToradoshi
 2Sali SalievToradoshi
 3Maaike WolffKenamju
 3Lewis HoukesKenamju
    
-271Teejay FischerJudoschool van Heest
 2Jazz Jay GergesKenamju
 3James Hoes 
 3Chris MunozKenamju
    
-301Tren DekkerJudoschool Ukemi
 2Djax HuismanBS Hoorn
 3Dean KeuningTom vd Kolk
 3Velerian HupkesSportcentrum Pleizier
    
-341Brett ElmontKenamju
 2Jax MoldijkSportcentrum Plaisier
 3Eef AlberdaJudoschool van Heest
 3Luuk JonkmanCees Veen
    
-381Morris vd GraafUkemi
 2Frank RijnbeekJudo Yushi
 3Mathijs TaljaardBeenstjes Judosport
 3Kees Breedveldvan Heest
    
-421Thijmen TrosBeentjes Judosport
 2Cas VisserUkemi
 3Fedde di BonJudo academie Amsterdam
 3Franklin van Gendvan Heest

Meer nieuwsberichten

Tyn Zwiers zilver op EYOF

Tyn Zwiers (Kenamju) heeft het zilver gewonnen op het Europees Jeugd Olympisch Festival. Hij kende een sterke dag, alleen de tegenstander in de finale wist hem tegen te houden. Zwiers, actief in de -66 kilogram, maakte het in zijn eerste partij direct spannend. In de laatste seconde van de reguliere tijd scoorde hij de winnende yuko.

Seizoen 2025-2026

De zomervakantie is gestart en daarmee is ook het seizoen 2024-2025 tot een einde gekomen. De afgelopen maanden zijn de voorbereidingen voor seizoen 2025-2026 gestart en de website is ook weer bijgewerkt met alle benodigde informatie.