Zilveren speld voor Koos

Na 25 jaar als scheidsrechter in het district te hebben te hebben gefunctioneerd, nam Koos IJzendoorn op het Special Needs judotoernooi afscheid van zijn vrijwilligersfunctie. Naast 25 jaar als scheidsrechter in het reguliere judo te hebben gefunctioneerd, was Koos ook meer dan 20 jaar scheidsrechter op nationaal niveau binnen het aangepast judo. Tevens maakte Koos deel uit van de nationale scheidsrechterscommissie voor het aangepast judo. Voor zijn inzet als vrijwilliger werd Koos beloond met de zilveren districtsspeld die aangevraagd werd door Jenny Koster en deze inclusief oorkonde ook aan Koos overhandigde.

Meer nieuwsberichten

Noord-Holland presteert tijdens European Cup Ju-Jitsu Belgie

Bij de JJIF European Cup wedstrijden te België (7 juni j.l.) heeft Noord-Holland (Budoschool Shi-Sen-Do) opnieuw bewezen internationaal mee te kunnen draaien op het allerhoogste niveau. Bij de jeugd braken, onverwacht, twee dames duo’s door met een gouden en bronzen plak.

Danexamens en promotie

Gisteren vonden de danexamens plaats in Beverwijk waarbij 14 judoka’s wisten te slagen voor hun 1e dan en maar liefst 4 judoka’s voor de 3e dan. Voorafgaand de danexamens werd een verraste Mirjam de Rot door voorzitter Ruud van Zwieten naar voren gehaald en sprak haar met mooie woorden toe.