In memoriam: Henny Pleizier

Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat Henny Pleizier op 10 augustus plotseling is overleden. Pleizier was oud wedstrijdjudoka en trainer en startte in 1980 met het geven van judolessen in Amsterdam.

Hij richte in 1989 zijn eigen sportcentrum op in Amsterdam Zuidoost, dat inmiddels een bekend begrip is. Bij Sportcentrum Pleizier ontdekten vele judoka’s uit Amsterdam en omstreken het judo. De laatste jaren runde Pleizier het sportcentrum samen met zijn zoon Kaisan.

Pleizier mocht slechts 65 jaar worden. We wensen familie, vrienden en bekenden veel sterkte toe met dit verlies.

Meer nieuwsberichten

Geslaagden danexamens judo

Op zaterdag 29 november vonden de eerste danexamens van het seizoen weer plaats voor 1e, 2e en 3e dan. Het hoogste aantal examenkandidaten ooit, 39 stuks, legden het examen af in Beverwijk. Ondanks het grote deelnemersaantal verliep de avond vlot en slaagden uiteindelijk 29 kandidaten.